ESET mobile security

Mobilné dátové zariadenia, najmä smartfóny a tablety, zažívajú v súčasnosti nefalšovaný boom. Ako však rastie ich popularita, rastú aj rôzne bezpečnostné riziká, ktoré sa neoplatí brať na ľahkú váhu. Ohrozenie dát môže znamenať stratu identity, peňazí aj súkromia. Spoločnosť ESET si je plne vedomá týchto hrozieb a neustále pracuje na tom, aby boli vaše dáta v maximálnom bezpečí. Dôkazom je komplexná bezpečnostná aplikácia ESET Mobile Security, ktorá so sebou prináša viac ako len ochranu pred vírusmi.
ESET Mobile Security prichádza s neustálymi novinkami a vylepšeniami pre platformy Android, Windows Mobile a Symbian. Ochráni všetko, čo sa vo vašom telefóne nachádza a neustále skenuje jeho obsah aby zabránil výskytu nepríjemnej infekcie. Navyše vďaka intuitívnemu a modernému grafickému rozhraniu pre vás neostane žiadna funkcia skrytá. ESET Mobile Security je síce výkonný bezpečnostný nástroj, no jeho činnosť je natoľko diskrétna a systémovo nenáročná, že si ani nevšimnete, že ho máte.
Ako bolo už vyššie spomenuté, Mobile Security vás ochráni nie len pred vírusmi. Ide o nástroj, ktorý okrem iného obsahuje i ochranu pred SMS a MMS spamom a blokovanie prichádzajúcich aj odchádzajúcich hovorov. A ak sa váš smartfón náhodou dostane do nesprávnych rúk, sú tu užitoční pomocníci v podobe SIM Matching (po vložení cudzej SIM karty príde na vami zvolené číslo správa s údajmi o danej SIM karte), vzdialené blokovanie, lokalizácia prostredníctvom GPS a mazanie obsahu na diaľku.
Život je oveľa krajší a bezstarostnejší s pocitom, že vaše dáta sú skutočne v bezpečí a práve ESET Mobile Security a jeho komplexná ochrana mobilných dátových zariadení vám takýto pocit zaručene poskytne. Tak už nečakajte a začnite aj vy žiť bez zbytočných obáv!